• Wpisów:994
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis:6 lata temu, 16:27
  • Licznik odwiedzin:81 081 / 2852 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Nocą kiedy wszyscy śpią, ja nie śpię, tylko czekam na Ciebie aż przyjdziesz i pokażesz mi niebo i wreszcie polecę do niego..
 

 
"Jak ten kretyn wierzyłem w twoje szepty. I byłem gotów oddać im się bez reszty - wierz mi. Aż twój głos nagle zniknął.. I nawet nie było mi specjalnie przykro. A wszystko wokół nabrało nagle tempa - z początku dobrze, bo z początku nie pękasz. Aż przy dźwiękach mijających lat za szybami, zacząłem zastanawiać się nad tym co stało się z nami. I czemu nie zarzucasz mnie tymi planami więcej.. A głowa ciąży mi już prawie tak, jak ręce i nie wiem sam, czy przy tym tempie, chcę przeżyć tutaj jeszcze choć jeden dzień."
 

 
... jak się nazywa? wredna suka.desperacko rzucająca się w przypadkowe ramiona.
 

 
jak często tworzysz własne szczęśliwe zakończenia w niektórych momentach, w których nie przyznasz się, ale chcesz żeby tak było? Wyobrażasz sobie, że to będzie tak i tak, ale za chwilę otrząsasz się i widzisz, że nic z tych rzeczy nie wydarzyło się?
 

 
Kiedy poczuję namiętność staję się totalnie nieodpowiedzialna.
 

 
Najgorsze jest to, że nie panujesz nad tym, jak się od kogoś uzależniasz.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (6) ›
 

 
"A niebo znów na głowę spada mi. I nadziei coraz mniej na słońce. "
 

 
Może i pragnęła kochać i być kochaną. Jednak, mimo to, trzymała się z dala od wielkiego uczucia. Za bardzo się bała. Bała się rozczarowania i bólu, jaki niesie ze sobą miłość.
 

 
W trzymaniu się z dziewczyną za ręce najpiękniejsze jest to, że po chwili zapominasz, która ręka jest Twoja. Zapominasz, że są dwie, nie jedna.
 

 
ON: Czekać. Czy to to samo, co tęsknić?
ONA: Nie. Dla mnie nie. Przy czekaniu nie budzę się o 5 rano, rezygnując z najlepszych snów. Nie przychodzę także z tego powodu już przed 7 do biura. Przy czekaniu mleko nie traci dla mnie smaku. Przy tęsknocie tak...
 

 
"I znów poczułam wiosnę. Ten zapach miłości, wolności sprawia, że znowu chcę zacząć wszystko od nowa. Powoli, kawałek po kawałku składać życie. Jeszcze raz. Jak ostatniej wiosny."
 

 
Jest tak samo, może tylko trochę smutno, i nie mówisz 'dobranoc' i nie mogę przez to usnąć.
 

 
Obiecuję, ze będę. Zawsze. Tylko daj poczuć, że tego chcesz i potrzebujesz.
 

 
Tak to już jest z teraźniejszością - zawsze czegoś jej brakuje.
 

 
Zawsze byłam spragniona miłości. Chociaż raz chciałam tego doświadczyć - doznać wiele miłości. Tyle, żeby powiedzieć, już wystarczy, jestem syta, dziękuję.
 

 
aby być bardziej szczerą, przyznam, że nikt nie myśli o tobie tak, jak ja...
 

 
Mała iskierka nadziei, gdy przypadkiem spotkają się nasze spojrzenia.
 

 
Lepiej się budzić, niż spać. Lepiej popełnić największy, najstraszniejszy, najbardziej nieodwracalny błąd, niż nigdy nie spróbować.
 

 
Uważaj na myśli, bo stają się słowami.
Uważaj na słowa, bo stają się działaniem.
Uważaj na działania, bo stają się zwyczajami.
Uważaj na zwyczaje, bo stanowią o charakterze.
I uważaj na charakter, bo staje się twoim
przeznaczeniem. Stajemy się tym, co myślimy.
 

 
To jest chyba tak, jakbyś wsiadał do diabelskiej kolejki. Najpierw ci wszystko wiruje, brak ci tchu... Zachłystujesz się pędem, zdobywaniem... A później zwalnia i wszystko normalnieje, ale te... te motyle w brzuchu pozostają. I to jest chyba miłość. I wtedy uświadamiasz sobie, że bez niej chyba już nic nie ma sensu.
 

 
Potrzeba 3 sekund by powiedzieć: "kocham Cię"; 3 godzin by to wyjaśnić i całego życia by to udowodnić.